Cübbeli Ahmet lakaplı Ahmet Mahmut Ünlü'nün erkeklere "tokalaşma" uyarısı yapmasının üzerine Ünlü'ye tepki yağdı. Son olarak, Gazeteci Fatih Altaylı da Ahmet Mahmut Ünlü'ye tepki gösterdi. 

Ünlü, Youtube'da yayınlanan programında tokalaşmanın İslam dini içerisinde sevap olarak kabul edilse de dikkatli olunması gerektiğini söyledi. 'Tokalaşmada tehlike var. Çünkü neden? Belki bir adam karşı taraftaki adama cinsel meyil duyar onunla da tokalaşma bahanesiyle elini bırakmaz' ifadelerini kullandı.

Ünlü'nün bu çıkışına gazeteci Fatih Altaylı'dan yanıt geldi. Altaylı kendi internet sitesinde yayınlanan yazıda Ünlü'yü şöyle eleştirdi:

Güçlü Anadolu Gazetesi WhatsApp'ta: Kanallar özelliği açıldı! Güçlü Anadolu Gazetesi WhatsApp'ta: Kanallar özelliği açıldı!

'Cübbeli Ahmet olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü ile birkaç televizyon programı yaptım. İlk niyetim o dünyayı tanımak, anlamaya çalışmaktı. Gördüm ki, anlamam pek mümkün değil. Sonrasında ise IŞİD ve Vahabi İslam konusundaki uyarılarını herkes duysun istedim. Çünkü onun söylemesi önemli idi bunları, biz söylesek aynı etkiyi yaratmaz, aynı anlamı vermezdi.

Şunu da söyleyeyim, zekası, espri anlayışı da etkileyici idi. Uzun zamandır da, kendisi ile program yapmıyorum. Nedenleri aşikar. Ancak son açıklamasını duyunca 'İyi ki yapmıyorum' dedim. Ahmet Mahmut Ünlü, erkek erkeğe tokalaşmayı da eleştirerek, 'Uzun uzun tokalaşmak karşı tarafı cinsel meyil duyabilir' demiş.

Kulaklarıma inanamadım. Ve korktum. Kendisi ile defalarca ister istemez el sıkıştık. Demek ki paçayı iyi kurtarmışım. Hatta Murat Bardakçı da iyi kurtarmış. Yine de İslamcı kesimden gelen bu cinsellik uyarılarını anlamakta zorlanıyorum. Cinsiyet farketmeksizin bu kadar yüksek libido ve seks arzusu için ne yiyip ne içiyorlar merak ediyorum. Satışa çıkarsalar, iyi para yaparlar. Cübbeli Ahmet’i 'Helal Viagra' markasını öneririm.'

Haber Merkezi