Deniz Baysal Yurtcu ve Murat Yıldırım gibi isimlerin yer aldığı yapım her hafta Pazar günleri ekranlara geliyor. Son bölümde tansiyon yükselirken diziyi kaçıranlar ya da tekrar izlemek isteyenler aram motorlarından 'Teşkilat 73. bölüm tek parça izle' başlığını aratıyor. Biz de haberimizde Teşkilat dizisinin son bölüm izleme linkini paylaştık. Teşkilat 73. bölüm tek parça izle! Teşkilat son bölüm FULL izle...

TEŞKİLAT 73. BÖLÜM TEK PARÇA İZLE

Teşkilat dizisinin son bölümü 16 Nisan akşamı izleyici karşısına çıktı. Diziyi izlemek isteyenler aşağıdaki linke tıklayabilir.

Teşkilat 73. bölüm tek parça izlemek için tıklayınız.

TEŞKİLAT 73. BÖLÜM FULL İZLE

Ömer’i kaybetme korkusuyla baş başa kalan Zehra derin bir acı yaşarken aynı zamanda intikam hırsıyla da yanıp tutuşmaktadır. Gözleri önünde ikinci defa aynı acıya tanık olan Efkar ise deşifre olma pahasına gemileri yakar.

Hartley, terör devleti için sahadaki mücadelesini organize etmeye başlar. Bunun yanında Helen, babasının gerçek yüzü karşısında keskin bir dönüşümün eşiğinde karar vermek zorunda kalır. Atılan adımlar saklanan sırların ortaya çıkmasını sağlarken tehlikeyle baş başa kalmanın da yolunu açacaktır…

Kraliçe dizisi final mi yapıyor? Kraliçe final ne zaman? Neden final yapıyor? Kraliçe dizisi final mi yapıyor? Kraliçe final ne zaman? Neden final yapıyor?

Haber Merkezi