14 Mayıs seçimlerine günler kalmışken  partilerde aday adayları da belli olmaya başladı. Gazeteci İsmail Saymaz, AKP’nin CNN Türk muhabiri, gazeteci Fulya Öztürk’e milletvekilliği adaylığı teklifi getirdiğini açıkladı. Sosyal medya hesabından açıklama yapan Saymaz; “AK Parti, gazeteci arkadaşımız Fulya Öztürk’e milletvekili adaylığı teklifi götürdü.” ifadelerini kullandı…

Gazeteciliğe 2008 yılında CNN Türk'te başlayan 35 yaşındaki Fulya Öztürk, yaklaşık 2 yıldır aynı kanalda 'Özel Haberler Şefi' olarak görev alıyor.

YALANLANMIŞTI

AKP'nin daha önce Müge Anlı, Hilal Kaplan, Hasan Basri Yalçın, Halime Kökce ve Şebnem Bursalı'ya da milletvekili adaylığı teklif ettiği öne sürülmüştü. Gazeteci Talat Atilla, "İktidar kulislerinde Anlı'nın yüzde 2 ile 2,5 oyu olduğuna inanılıyor" demişti.

Ciner Medya satılıyor mu? Habertürk, Show TV, Bloomberg HT el değiştirecek mi? Ciner Medya satılıyor mu? Habertürk, Show TV, Bloomberg HT el değiştirecek mi?

Müge Anlı ise iddiaları canlı yayında iddiayı yalanlamış ve "Yapmak istesem yaparım. Gelen teklif yok. Benim siyasetle alakam yok" demişti.

Haber Merkezi