Siyaset ve bürokrasi düğünde buluştu

Son yılların en kalabalık düğünü Başkent Ankara’da GREEN PARK Hotel’de gerçekleşti.
Kalkınma Bakan Yardımcısı Yusuf Coşkun’un oğlu Av. Furkan Ufuk Coşkun, Ankara GREEN PARK HOTEL’DE binlerce davetlinin katıldığı düğün töreniyle dünya evine girdi.

Ankara GREEN PARK Hotel’de gerçekleşen düğünde ev sahibi olan Yargıtay Hakimi Fatma Coşkun ve Bakan Yardımcısı Yusuf Coşkun Misafirleri kapıda karşıladı. Bingöl siyasetinin önde gelen ve aktif görevleriyle öne çıkan, AK Parti’de İl Başkanlığı, Bingöl Milletvekilliği, Parti Bölge Koordinatörlüğü görevlerinin ardından Kalkınma Bakan Yardımcısı Yusuf Coşkun’un oğlu Av. Furkan Coşkun, Diyarbakır’dan Berfin Arslantaş ile 03.04.2017 tarihinde Ankara GREEN PARK Hotel’de dünya evine girdi. Furkan Coşkun ve Berfin Arslantaş’ın Başkent’te gerçekleştirilen düğün törenine Siyasetci’ler, Bürokratlar, Yargı mensupları ve binlerce davetli katıldı.

Ankara’da gerçekleştirilen düğün törenine TBMM Başkanvekili Ahmet Aydın, Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Ulaştırma Bakanı Ahmet Arslan, Kalkınma Bakanı Lütfü Elvan, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı ve Cevdet Yılmaz katıldı.

Muhteşem düğünde çiftlerin nikahını Ankara Büyük Şehir Belediye Başkanı Melih Gökçek kıydı. Kalkınma Bakan Yardımcısı Yusuf Coşkunu Bakan Yardımcıları yalnız bırakmadı. Ekonomi Bakan Yardımcısı Fatih Metin, İçişleri Bakan Yardımcısı Sabahattin Öztürk, Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Hüseyin Yayma, Milli Savunma Bakan Yardımcısı Şuay Alpay, Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Orhan Erdem, Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Mehmet Ceylan ve birçok Bakan Yardımcısı düğüne katıldı,

Milletvekilleri’de Bakan Yardımcısının düğün törenine katıldı Elazığ Milletvekili Ömer Serdar, Bingöl Milletvekili Enver Fehmi Oğlu, Elazığ Milletvekili Ecder Açıkkapı, Diyarbakır Milletvekili Galip Ensarioğlu, ve eski Milletvekilleri ve Bakanlar katıldı. Ankara GREN PARK Hotel’de gerçekleştirilen düğün törenine Başbakan Binali Yıldırım’ın çelenk ve telgraf göndermesi dikkat çekti. Ankara’da GREEN PARK Hotel’de yapılan düğün törenine yaklaşık 4 bin kişi katıldı. Ankara böyle muhteşem düğün görmedi binlerce kişinin katıldığı düğün töreninde halaylar çekildi. Başkent Ankara’da yapılan Muhteşem düğüne birçok siyasetçi ve iş adamları katılırken düğüne renkli simaların düğüne gelmesi dikkat çekti.

Serkan DEMİRTAŞ

0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Tüm Yorumlar (2)
 • Edip ONAT
  0 0

  COŞKUN ve ASLANTAŞ Ailelerinin güzel gençleri Sevgili Furkan ve Berfin bir elmanın iki yarısı gibisiniz.Bu kadar değerli büyüklerimizin şahitlik ettikleri ebedi sevgi yolunda attığınız bu ilk adımda birlikteliğinizi yaşam boyu korumanız ve birbirinizi hep tamamlamanız dileğiyle, evliliğiniz kalpleriniz ve yüzleriniz gibi güzel,mutlu ve huzurlu olsun,yuvanız her daim sevgiyle dolsun.Rabbim sizleri birbirinize bağışlasın ve aile saadetinizi daim kılsın inşaallah.İyiki varsınız.MUTLULUKLAR. Edip ONAT

 • Edip ONAT
  0 0

  COŞKUN veASLANTAŞ Ailelerinin güzel gençleri sevgili Furkan ve Berfin bir elmanın iki yarısı gibisiniz.Bu değerli büyüklerimizin şahitlik ettikleri ebedi sevgi yolunda attığınız bu ilk adımda birlikteliğinizi yaşam boyu korumanız ve birbirinizi hep tamamlamanız dileğiyle,evliliğiniz kalpleriniz ve yüzleriniz gibi güzel mutlu ve huzurlu olsun,yuvanız her daim sevgiyle dolsun.Rabbim sizleri birbirinize bağışlasın ve aile saadetinizi daim kılsın inşaallah.İyiki varsınız MUTLULUKLAR…..Edip ONAT

Sıradaki haber:

Duymaz:”Hal ile marketi karıştırmayın”

sf TÜRKİYE'DE KORONAVİRÜS
494.351

VAKA

400.242

İYİLEŞME

13.558

ÖLÜM

94.109

AKTİF VAKA

sf DÜNYA'DA KORONAVİRÜS
62.838.150

VAKA

40.248.672

İYİLEŞME

1.461.249

ÖLÜM

22.589.478

AKTİF VAKA

 • KOÇ
 • BOĞA
 • İKİZLER
 • YENGEÇ
 • KOÇ BURCU

  Bir karar almadan önce iyice düşünüp hareket etmelisiniz. Koşarken düşününce yolun yarısında geri dönmek zorunda kalabilirsiniz.

  Devamı

  BOĞA BURCU

  Yatırım kaynaklarınızı tekrar gözden geçirmeniz ve iş ortamınızda bazı hızlı değişimler bugün şaşırtıcı olabilir.

  Devamı

  İKİZLER BURCU

  Bugün sizin burcunuzda gerçekleşecek olan ay tutulması sizleri duygusal bağlamda biraz huzursuz hissettirebilir.

  Devamı

  YENGEÇ BURCU

  Kendinize yapacağınız yatırımın ya da eğitim planlarının çok önemli olacağını unutmadan hareket etmelisiniz.

  Devamı
 • ASLAN
 • BAŞAK
 • TERAZİ
 • AKREP
 • ASLAN BURCU

  İş hayatınızda bazı önemli sorumluluklar söz konusu olabilir. Artık liderliğinizi daha güçlü bir şekilde ortaya sunuyor olacaksınız.

  Devamı

  BAŞAK BURCU

  Hayal kırıklıklarınızın canınızı acıttığı bir günde gerçeklere yoğunlaşmak sizleri yorabilir. Kendinize zaman vermelisiniz.

  Devamı

  TERAZİ BURCU

  Bugün yaptığınız işlerde takdir görmek ya da onaylanmak isteyebilirsiniz. Kimseden onaylanma ihtiyacı duymadan kendi kararlarınızı vermeye çalışmalısınız.

  Devamı

  AKREP BURCU

  Finansal kaynaklarınızı anlık bir öfke ile heba etmek isteyebilirsiniz. Kızgınlığınız her ne ise sonucunda sizlerin zarar göreceğini hesap etmelisiniz.

  Devamı
 • YAY
 • OĞLAK
 • KOVA
 • BALIK
 • YAY BURCU

  Hayatınızda radikal bir karar almak üzere olabilirsiniz. Önemli olan bu kararda sizleri destekleyen kişilerin görüşleri düşüncenizi netleşmesinde rol oynayabilir.

  Devamı

  OĞLAK BURCU

  Ruhunuz ve bedeniniz sizlere karşı koymaya çalışsa de siz istemediğiniz müddetçe değişim olamayacaktır.

  Devamı

  KOVA BURCU

  Bugün iletişim biçiminizde öfkeli algılanmamaya ayrıca özen gösterin.

  Devamı

  BALIK BURCU

  Disiplinli çalışmanız yaptığınız işe duygularınızı yansıtmanız ve kendinize has tarzınız sizlere başarının anahtarını kazandırmış olabilir.

  Devamı
Yazarlar
Video
Galeri
Güçlü Anadolu Gazetesi'e üye olun

Zaten üye misiniz ? Buraya tıklayarak Üye girişi sağlayabilirsiniz.

Güçlü Anadolu Gazetesi'e giriş yapın

Henüz üye değil misiniz ? Buraya tıklayarak Üye olabilirsiniz.