Siirt deprem mi oldu? Sorusu, geçtiğimiz dakikalar içerisinde gerçekleşenler arasında en çok merak edilenler arasında yer aldı. Zaman zaman gerçekleşen artçı depremler nedeniyle vatandaşlar Siirt deprem mi oldu? Sorusuna internet üzerinde yanıt arıyor. Peki, Siirt'de deprem mi oldu? Son deprem nerede, kaç şiddetinde oldu? SON DAKİKA: Siirt'de az önce deprem oldu mu?

Oğuzhan Uğurun ''Dün, Bugün, Yarın ve DAİMA! Mevzular Açık Mikrofon 100. Yıl Özel İlk Tanıtım'' yayımlandı Oğuzhan Uğurun ''Dün, Bugün, Yarın ve DAİMA! Mevzular Açık Mikrofon 100. Yıl Özel İlk Tanıtım'' yayımlandı

SİİRT'DE DEPREM Mİ OLDU?

AFAD tarafından paylaşılmakta olan verilere göre bugün saat 07:35'de Aydınlar/Siirt merkezli 3.9 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Depremin derinliği ise kayıtlara 5.7 km km olarak geçti. Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi son dakika deprem haberleri ile vatandaşalar anlık deprem haberleri veriyor. Kandilli Rasathanesi bölgesel olarak deprem araştırması yapıyor ve sitesinde olan son 500 depremi halka sunuyor.