Bir güzellik salonuna giderek yüzüne işlem uygulatan Özge Ulusoy, çekilen fotoğraflarını da sosyal medya hesabı üzerinden paylaştı.

Oyuncu Pınar Deniz'den olay görüntüler! Transparan büstiyeri çok beğenildi! Oyuncu Pınar Deniz'den olay görüntüler! Transparan büstiyeri çok beğenildi!

Özge Ulusoy'un zayıf görünümü, bazı sosyal medya kullanıcılarının dikkatini çekti ve eleştirilerle karşılaştı.

"BİRİ SİZE DUR DEMELİ"

Bazı takipçiler tarafından Özge Ulusoy'a yöneltilen yorumlar arasında; "Bunu niçin kendinize yaparsınız?", "Doğal güzelliği neden bu duruma getiriyorsun", "Hiç iyi görünmüyor", "Lütfen biri size dur demeli" gibi ifadeler kullanıldı.

"ESTETİK KONUSUNDA KORKMAM"

Diğer yandan sıkça estetik operasyon geçirdiği haberleriyle gündeme gelen Özge Ulusoy, daha önce de muhabirlere "Korkmuyor musun?" sorusuyla karşılaşmış ve "Hayır, neden estetikten korkayım? İstediğim sürece hiç korkmam. Herkes ihtiyaç duyduğu sürece estetik yaptırabilir. Aynada kendinizi güzel hissetmiyor ve mutlu olamayacağınız her şeyi deneyin, imkanlar ölçüsünde mutlu olun. Eğer insan mutluysa, çevresi ve toplum da mutlu olacaktır. Bu yüzden herkes mutsuz olduğu her şeyi denemeli" şeklinde cevap vermişti.