Geçtiğimiz günlerde ihanet iddiları ile gündeme gelen Neslihan Atagül, magazin gündeminde yer almaya devam ediyor. Eşi Kadri Doğulu'nun bir gece mekanında çıkan görüntüleri oldukça çok konuşulmuştu. Bu haberin üzerine çiftten arka arkaya açıklamalar gelmişti.

neslihan

Neslihan Atagül, eşi Kadir Doğulu'nun kendisini aldatmadığını ve bir kadınla çıkan o görüntülerin normal olduğunu açıklamıştı. Kadir Doğulu ise kalabalık bir mekanda konuşmaya çalışırken çekilmiş fotoğraflar olduğunu dile getirmişti.

kadirr

Bu olayların üzerine Neslihan Atagül'den yeni bir açıklama daha geldi. İşte Atagül'ün o açıklamaları...

kadir2

Şafak Sezer'in eşini görenler gözlerine inanamadı! İşte Sezer'in eşi... Şafak Sezer'in eşini görenler gözlerine inanamadı! İşte Sezer'in eşi...

Kadir Doğulu'nun çıkan görüntülerinden sonra Neslihan Atagül, annesinin "boşan" iddiaları ile magazin gündeminde yer aldı. Atagül yaptığı bir açıklamada şu ifadeler yer verdi:

"Annenizi düşünün yeri geliyor sizi doğuran kadın bile sizi anlayamıyor. Benim öyle. Yeri geliyor beni anlamıyor ve ben sürekli kendimi anlatmaya çalışıyorum. Ama bana annemden ve pabamdan daha yakın biri varsa o da eşim Kadir. Eșim olduğu için değil, insan olduğu için."

Haber Merkezi