Haber - Mustafa Atar

Kuzey Denizi filmi 2021 yılında çıkan dram/aksiyon türünde bir filmdir. Kuzey Denizi filminin yönetmenliğini John Andreas Andersen yaparken, senaristliğini Harald Rosenløw-Eeg ve Lars Gudmestad birlikte üstlenmiştir. Peki, Kuzey Denizi filminin konusu nedir? Kuzey Denizi filminin oyuncu kadrosunda kimler var?

Geçit Yok filminin konusu ne? Geçit Yok filmi oyuncuları kim? Geçit Yok filminin konusu ne? Geçit Yok filmi oyuncuları kim?

KUZEY DENİZİ FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

1969'da Norveç hükümeti, Kuzey Denizi'nde dünyanın en büyük petrol sahalarından birini keşfedip, bir açık deniz sondajı dönemi başlatır. Aradan geçen 50 yılın ardından çevresel sonuçlar kendini göstermeye başlar. Okyanus tabanında bir çatlak oluşmuştur ve bu teçhizatın çökmesine neden olur. Denizaltı operatörü Sofia da dahil olmak üzere bir araştırma ekibi, kayıpları aramak ve hasarın nedenini değerlendirmek için araştırmaya başlar. Bu durumun bir kıyametin başlangıcı olduğunun keşfedilmesinin ardından kulelerin boşaltılmasa başlanır. Ancak bu sırada Sofia'nın sevgi dolu arkadaşı Stian denizin derinliklerinde mahsur kalır ve Sofia onu kurtarmak için suya dalmak zorunda kalır.

KUZEY DENİZİ FİLMİNİN OYUNCU KADROSUNDA KİMLER VAR?

Kristine Kujath Thorp-Rolü : Sofia
Henrik Bjelland-Rolü : Stian
Rolf Kristian Larsen-Rolü : Arthur
Anders Baasmo Christiansen-Rolü : Navn
Bjorn Floberg-Rolü : William Lie
Christoffer Staib-Rolü : Steina Skagemo