Depremden etkilenen Adıyaman'ın yeniden ayağa kalkmasına büyük destek veren Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan, elini Adıyaman’dan çekmedi.  Sık sık çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Ercan, kardeş kent Adıyaman’da çocuklar için bir şenlik düzenleyerek yüzleri yine güldürdü.Adıyaman çarşı ziyaret (2)

Mamak'ta Musiki Muallim Mektebi’nde anılarını tazeledi Mamak'ta Musiki Muallim Mektebi’nde anılarını tazeledi

Kahramanmaraş depreminden etkilenen Adıyaman'a ilk günden beri her türlü yardımı yapan Sincan Belediyesi, destek olmaya devam ediyor. “Adıyaman bizim için Sincan gibi” diyen Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan, her fırsatta kenti ziyaret ederek vatandaşların yanında olduğunu hissettiriyor.Adıyaman şenlik (6)

Özellikle çocuklar konusunda hassasiyet gösteren Başkan Ercan, onların yüzünü güldürmek için Adıyaman'da bir çocuk şenliği düzenledi. Çocuklar için eğlenceli oyunlar ve sürprizlerle dolu çocuk şenliğinde neşeli anlar yaşandı. Palyaçolar şenliğe renk kattı, minikler oyun parkında eğlenceli saatler geçirdi. Yarışmalarla heyecan dolu dakikalar geçiren çocuklar şenliğin keyfini doyasıya çıkardı.Adıyaman çarşı ziyaret (1)

Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan çocukların heyecanına ortak oldu, oyunlar oynadı, fotoğraf çekildi, çocuklarla özel olarak ilgilendi. Başkan Ercan’ı yanında gören miniklerin heyecanı görülmeye değerdi.Adıyaman çarşı ziyaret (1)

Paylaşmanın, kardeşliğin ve dayanışmanın önemine dikkat çeken Başkan Ercan, Adıyaman’da 61 konteynerlik Büyük Sincan Çarşısı’nı da ziyaret ederek, esnafla sohbet etti. 

Haber Merkezi