a

Kabadayı Yusuf Turhan

kabadayı yusuf turhan, yusuf turhan, ova aşireti

Yusuf Turhan, Bingöl doğumlu olup Kocaeli-Dilovası’nda ikamet etmektedir. Turhan’ın, başta yakın çevresi olmakla beraber Türkiye’de şana değer bir namı vardır ve herkes tarafından çok sevilen bir isimdir. Yusuf Turhan, Türkiye’de sayılı kabadayılardan birisi olarak bilinir.

Kabadayı Yusuf Turhan Kimdir?

kabadayı yusuf turhan, yusuf turhan, ova aşireti

Ünlü Kabadayı Yusuf Turhan, Türkiye’deki birçok cezaevinde ayrı ayrı yatmıştır. Adam öldürme, öldürtme, suikast düzenleme, silahlı çete örgütü lideri gibi olayları olduğu da söyleniyor. Bütün yeraltı dünyasındaki isimlerle dostluğu olan Turhan’ın, Maltepe Gülsuyu cinayetinde ismi geçmişti ama bu suçlamalardan aklandı.

Ünlü Kabadayı Yusuf Turhan’a birçok kesimin suçlamalar yapmaya çalıştığı biliniyor. Yine bu olayların Yusuf Turhan ile alakasının olmadığı öğrenildi. Yusuf Turhan; iyilerin, mazlumların yanında olması sebebiyle, bütün kötüler aynı zamanda onun düşmanı olarak bilinir.

Yusuf Turhan Mehmet Ali Ağca

kabadayı yusuf turhan, yusuf turhan, ova aşireti

Ova aşireti lideri olan Kabadayı Yusuf Turhan’ın en yakın arkadaşlarından birisi ünlü suikastçı Mehmet Ali Ağca’dır. Mehmet Ali Ağca, Turhan’ın oğlu olan Poyraz’ın kirvesi olmuştu. Bu neticede Kabadayı Yusuf Turhan adına suçlamalar ve karalamalar oldu fakat yine bu suçlamaların gerçeği yansıtmadığı anlaşıldı.

Kabadayı Yusuf Turhan, Kocaeli şehri Dilovası ilçesinde ikamet etmeye devam edip, aynı zamanda Tavşancıl Yalı Kafesini işletmektedir. Hem kafeterya olarak işletiyor hem de misafirlerini orada ağırlıyor. Türkiye’nin Ünlü Kabadayısı Yusuf Turhan, kafeterya dışında birçok farklı ticarette bulunarak mal varlığını büyütmeye devam ediyor.

Turhan; İzmir, Ankara, Kocaeli, İstanbul, başta olmak üzere Türkiye’nin her yerinde iyi tanınan ve ticaret yapan bir Kabadayıdır. Bu şehirlerin halkı Yusuf Turhan’ı kötülerin düşmanı, mazlumların dostu olarak seslendirir.

Kabadayı Yusuf Turhan, özellikle genç ve öğrenci kesimin ihtiyaçlarını karşılayarak, mazlum halkın yanında olarak, birçok basın yayınında bulundu. Genci ve yaşlısı birçok kesim Turhan’ı sevdiğini ve arkasında olduğunu söylemişti. Zaman zaman Kocaeli ilçelerinde halk ile beraber yürüyüş düzenleyen Yusuf Turhan ezilen halkın yanında olduğunu göstermiştir.

Kabadayı Yusuf Turhan konuştu

Turhan, “Halkımın yanındayım. Ben ezilen, üzülen bütün insanların yanındayım. Türkiye’nin geleceği için özellikle genç kesimlerin iyi yetişmesine ihtiyacımız var. Onlar okumalı ve bilinçlenmeli; gençler bizim geleceğimizin çizelgesidir, Türkiye’deki bütün gençlerin yanındayım” dedi.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.