a

‘’Gözlerinin Ardında’’

Netflix tarafından sunulan diziler gündemde yerini bulma konusunda çok başarılı. Kaliteli yapımlara imza atan platform, sürükleyici dizileri, filmleri ve belgeselleri ile izleyenlerin beğenisini bir şekilde kazanıyor.

Netflix tarafından sunulan diziler gündemde yerini bulma konusunda çok başarılı. Kaliteli yapımlara imza atan platform, sürükleyici dizileri, filmleri ve belgeselleri ile izleyenlerin beğenisini bir şekilde kazanıyor. Sosyal medyada gündem olan yapımlar, bir anda herkes tarafından izleniyor. Yayınlandığı an izlenmeyince gündemden eksik kalmış gibi hissediyorsunuz. Netflix çağımızın en önemli platformlarından biri. Son dönemde gündeme düşen dizilerden biri ‘Behind Her Eyes’… Türkçesi Gözlerinin Ardında olan mini dizi izleyenleri etkileyen yapımlar arasına girdi. İngiliz yapımı dizinin türü psikolojik gerilim. Gerçekten insanı geren ve heyecanlandıran dizilerden biri. Dizinin sonuna kadar ne olduğunu anlamak pek mümkün değil, bu yüzden de oldukça başarılı. Herkesin dizi veya film izlerken daha önceki yapımlardan kaynaklı mutlaka bir fikri bulunuyor. Fakat bu dizi gerçekten ters köşe yapan cinsten. İyi kurgulandığı için tüm tahminlerin boşa çıktığını söyleyebiliriz. 6 bölümden oluşan mini dizi hızlı şekilde bitiyor.
Dizi Sarah Pinborough’ın ‘Behind Her Eyes’ isimli romanından uyarlanma. 2017 yılında yazılan kitabın dizisinin çekimi için Netflix 2019 yılında onay vermiş. Seyirci ile geçen hafta buluşan dizi herkesin izlediği yapımlardan biri oldu ve uzun süre gündemden düşecek gibi durmuyor. Dizinin yanı sıra büyük ihtimal kitabı da çok satanlar listesine girecek. Dizinin konusu sıradanmış gibi görünse de aslında oldukça derin ve ilgi çekici. Bekar ve küçük bir çocuğu olan bir kadın ile Londra’ya yeni taşınmış bir çift etrafında şekillenen hikaye, izledikçe sizi daha fazla meraklandırıyor. Neredeyse ilk üç bölüm dizi ile ilgili basit şeyler sırasında çok fazla tahmin edebileceğiniz bir alan bırakılmıyor. Olaylar yavaş yavaş yerine otursa da yine de net bir karara bağlanamıyorsunuz. Dizinin sonuna yaklaştıkça psikolojik gerilim boyutu ön plana çıkıyor. Başlayan herkesin en fazla 2 gün içinde bitirdiği mini dizi son dönemin en başarılı yapımları arasına girecek gibi görünüyor.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.