Star TV'nin her hafta salı akşamları izleyici karşısına çıkan Gecenin Ucunda büyük ilgi ile izlenmeye devam ediyor. Macide ve Kazım'ın hayatlarının kesişmesi ile beraber alt üst oluşlarını anlatan dizi bu akşam yeni bölümü ile yayınlanacak. Biz de haberimizde Gecenin Ucunda 25. bölüm izleme linkini paylaştık. Gecenin Ucunda canlı izle! Gecenin Ucunda 25. bölüm izle...

GECENİN UCUNDA CANLI İZLE

Gecenin Ucunda canlı izlemek için tıklayınız.

gece2

GECENİN UCUNDA 25. BÖLÜM İZLE

Gecenin Ucunda 25. bölüm bu akşam saat 20.00^de Star TV'de izleyici karşısına çıkacak.

GECENİN UCUNDA SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Gelinim Mutfakta günün birincisi kim oldu? Çeyrek altını hangi gelin aldı? 29 Mayıs birincisi kim? Gelinim Mutfakta günün birincisi kim oldu? Çeyrek altını hangi gelin aldı? 29 Mayıs birincisi kim?

Macide, Kazım’ın gerçek yüzünü annesinden öğrenmiş, ne yapacağını bilemez haldedir. Büyük bir aşkla evlendiği, bebek beklediği kocasının aslında nasıl biri olduğunu öğrenmek, Macide’yi derinden sarsmıştır. Aklında artık iki şey vardır. Nermin’i çocuğuyla kavuşturmak ve Kazım’ı terk etmek. Ancak bunun için bir plan yapması, Kazım’ı etkisiz hale getirmesi gerekmektedir. Sonunda Nazlı’yla el ele verip Kazım’ı hapse attıracak bir plan yapar.

Haber Merkezi