Gökyüzü hareketlerine göre günlük, haftalık ve aylık olarak yorumlanan burçların eylül ayında neler yaşayacağı merak ediliyor. Peki eylül ayında 'boğa' burcunu neler bekliyor? Boğa burcu aşk, para, mutluluk gibi konularda neler yaşayacak? İşte 'boğa' burcunu eylül ayında bekleyenler...

AĞUSTOS AYINDA BOĞA BURCUNU NELER BEKLİYOR?

Eylül ayının ilk haftası Dolunay etkisindeyiz. Sosyal çevrelerde seçici olmayı, değer verip değer bulacağınız insanlarla bir araya gelmeyi tercih edebilirsiniz. Bu dolunay sürecinde enerjinizi bitiren ve size iyi gelmeyen bir sosyal ilişkinizi bitirebilirsiniz. Sosyal yaşamınıza çekidüzen vermenizi gerektirecek durumlarla karşılaşabilirsiniz. Bugüne dek edindiğiniz tecrübeler size başka bir duruş kazandırabilir. Gruplarda, derneklerde, sosyal hayatta seni yoran konulara, kişilere bakışın değişebilir. Gelecek kaygısı yaşamak istemiyorsan beklentilerinde net olmalısın.

15 Eylül’de gerçekleşecek Yeni Ay sizin açınızdan aşk hayatını harekete geçirebilir. Eğer hayatınızda biri yoksa bu yeniay zamanında bir ilişkinin ilk adımlarını atabilirsiniz. Karar vermek için acele etmeyin. Önümüzdeki günlerde eski defterler de kafanızı karıştırabilir. Çocuk sahibi olmayı düşünenler için de bu yeniay şanslı diyebiliriz. Belki de hobi olarak yaptığınız birşeyden para kazanmayı deneyebilirsiniz. Ancak bu konuda temkinli olun ve masrafları iyi hesaplayın. Konu ne olursa olsun bu yeyiay size para harcatabilir. Bu süreçte eğer gelir gider dengenizi iyi yönetebilirseniz faydalı olacaktır.

25 Eylül Terazi burcu günlük burç yorumu 25 Eylül Terazi burcu günlük burç yorumu

23 Eylül Ekinoks günü Güneş Terazi burcuna geçiyor yapıyor. Hareketlilik açısından güzel bir transit. Altıncı ev geçişleri gün içinde daha çok şey yaptığımız, daha bir koşturmalar halinde olduğumuz, günlük akışlarımızın ve yapılacaklar listemizin kalabalıklaştığı zamanlar oluyor. İş konusunda verimli bir dönem. Yeni bir işe başlayabilirsiniz. İşyeri, ofis koşulları, orada zaman geçirmek ve her şeyin çok rahat ve kolay akışına tanık olacaksınız.

İşyerini güzelleştirmek, hatta isterseniz bütünüyle değiştirmek, sanatsal dokunuşlar katmak mümkün. Kendi işinizi yapıyorsanız, hukukçular ve danışmanlardan fayda göreceğiniz günler. Mevcut işinizde ise yeni sözleşmeler, iş birlikleri, anlaşmalar doğabilir. İşe, iş ortamına, iş arkadaşlarınıza dair konular da öne çıkacaktır. İçlerinde evlenenler olabilir veya bir ilişki haberi alabilirsiniz. Hızlanacağınız, daha çok çalışacağınız, daha çok üreteceğiniz ve işinizde sosyal çevre bağlantılarınızdan fayda görebileceğiniz bir Güneş transiti.

Haber Merkezi