a

Elmadağ Belediyesi yönetimi gözden geçirdi

Belediye Başkanı Şahin:’’ Personelimize bilgisel anlamda yatırım yaparak, sürekli kendimizi yeniliyor, geliştiriyoruz’’-
Elmadağ Belediye Başkanlığı, 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Kültür ve Sanat Merkezi toplantı salonunda, Meclis Üyeleri, Başkan yardımcıları ve birim müdürlerinin katılımıyla Yönetimi Gözden Geçirme Toplantısı düzenledi.
Toplantıda birim müdürleri, belediyenin 2016 yılında yapılan faaliyetleri ile 2017 hedeflerini, ISO 900-2008 ve ISO 10002 standartlarına uygun olarak hazırladıkları sunumlarıyla bilgilendirdiler.

ANA HEDEF : “VATANDAŞA KALİTELİ HİZMET SUNMAK”

Müşteri odaklı hizmet anlayışı ile Toplam Kalite Yönetimi çalışmaları çerçevesinde her 6 ayda belirledikleri hedeflerdeki başarı yüzdelerini değerlendirdiklerini, değerlendirmeler sonucunda eksiklik saptanan alanlarda çözüm önerileriyle birlikte düzeltici önlem kararları aldıklarını bildiren Şahin sözlerini şöyle sürdürdü; ”Kaliteli bir yaşamın biçimi ve sınırı yoktur. Üstün ve kaliteli bir yaşam anlayışımızla, personelimize bilgisel anlamda yatırım yaparak, sürekli kendimizi yeniliyor, geliştiriyoruz. Çağdaş Belediyeciliğin hizmet anlayışı içinde, kurum içi eğitime yoğunluk veriyoruz. Kalite faaliyetlerini gerçekleştirecek bilgi ve beceriyi edinebilmeleri için personelimizi, seminerler ve eğitim programlarıyla bilgilendiriyoruz. Kurumsallaşmaya yönelik gerçekleştirdiğimiz bütün çalışmalarımızın ana hedefinde vatandaşa kaliteli hizmet sunmak yatıyor”dedi.

“HEDEFLER 1 YILLIK, HİZMETLER SINIRSIZ”

Başkan Gazi Şahin; “Belediyemizin planlamış olduğu hedeflerinin yapılma süresi burada da belirtildiği gibi 1 yıllık fakat halkımıza hizmet süresi elbette ki çok uzun yılları kapsamaktadır.” dedi. Meclis üyelerine hedeflerin belirlenmesindeki katkılarından, Başkan Yardımcılarına, Birim müdürlerine hazırladıkları sunum, hizmet ve emeklerinden dolayı teşekkür ederek, 2017 yılında gerçekleşecek olan çalışmaların Elmadağ halkına güzellikler getirmesini diledi.

VERİLEN EĞİTİMLER

Yönetimin yeniden gözden geçirilmesi, hizmetlerin yıllar itibariyle mukayese ve değerlendirilmesinin ardından, ’’9001-2008 kalite standartları ile ISO 9001-20015 Yönetim sistemi kalite standartları revizyonu konusunda eğitim verildi.

Serkan DEMİRTAŞ

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

Doğalgaz patlamasındaki yıkımın büyüklüğü gün ağarınca ortaya çıktı

HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.