Enflasyon rakamları açıklandı Enflasyon rakamları açıklandı

EKOS teknoloji kimin?

Ekos Teknoloji her biri yüzde 50 hisseye sahip 2 ortaktan oluşan bir şirkettir. Şirket ortaklarından biri %50 oranında Tarık Can Akbaş, diğeri ise %50 oranında Tunahan Akbaş’tır.

Ekos elektrik ne iş yapar?

EKOS Electric, elektrik üreticilerinin, şebeke operatörlerinin, endüstriyel ve ticari tüketicilerin elektrik altyapısı alanlarında üretim ve satış faaliyetleri yürüten Türkiye merkezli lider bir teknoloji ve hizmet sağlayıcısıdır.

Ekos ne iş yapar?

Ekos Teknoloji ve Elektrik A.Ş'in temel faaliyet alanı orta ve yüksek gerilim seviyesindeki elektrik şebekelerinin denetimini sağlayan anahtarlama ve otomasyon ekipman ve sistemlerinin tasarlanması, mühendisliğinin yapılması, üretilmesi ve hizmete alınmasıdır.

Ekos elektrik halka arz ne zaman?

Ekos Teknoloji ve Elektrik A.Ş.

Halka arz fiyatı: 12,77 TL. Dağıtım yöntemi: tamamı eşit dağıtım. Halka arz tarihi: 15 - 16 Kasım 2024. Halka açıklık oranı: %21,43.

Ekos kaç lot verir?

Ekos halka arz ne zaman? Ekos halka arz kaç lot verir?

Ekos Teknoloji şirketinin güçlü bir işletme yapısına sahip olması ve önü açık bir sektörde yer alması nedeniyle halka arza yoğun bir ilgi gösterilmesi bekleniyor. Bu halka arzda yatırımcılara 60 milyon lot dağıtılacak.