Sosyal medya fenomeni Danla Bilic'in aşk hayatı gündemden düşmüyor. Başarılı magazin yorumcusu Yağmur Çevik, YouTube kanalında yayınladığı videoda Danla Bilic'in aşk hayatından bahsetti. Çevik'in haberine göre sosyal medya fenomeni Danla BilicAlptuğ Seylan ile aşk yaşıyor. İddiaların ardından Bilic'ten herhengi bir açıklama gelmedi. İddiaların ardından ikilinin arasındaki yaş farkı araştırılıyor. Edinilen bilgiye göre Alptuğ Seylan, daha önce de çok ünlü bir isimle aşk yaşamış. İşte tüm merak edilenler...

detail-photo-fancybox-0

Çevik'in haberine göre sosyal medya fenomeni Danla Bilic, arkadaşları gittiği Kıbrıs tatilinde Alptuğ Seylan ile tanıştı. İkilinin o günden beri görüştüğü tahmin ediliyor. 

ARALARINDA KAÇ YAŞ FARKI VAR?

5 Ekim 1994 tarihinde dünyaya gelen Danla Bilic, 28 yaşında. Alptuğ Seylan'ın ise 1999 yılında doğduğu biliniyor. İkilinin arasında 5 yaş farkı var.

danla 1

ALPTUĞ SEYLAN KİMDİR?

Alptuğ Seylan, Ankaralı bir ağlenin oğludur. Seylan 1999 yılında dünyaya gelmiştir. Seylan Özel Gürçağ Okulllarından mezun olmuştur. Seylan'ın hangi üniversitede okuduğu ise bilinmemektedir. 

detail-photo-fancybox-3

Burak Bulut'un eski sevgilisi Kısmetse Olur yarışmacısı çıktı! Burak Bulut aldatmış! Burak Bulut'un eski sevgilisi Kısmetse Olur yarışmacısı çıktı! Burak Bulut aldatmış!

SEYLAN'IN ESKİ SEVGİLİSİ KİM?

Seylan'ın adı daha önce Aleyna Tilki ile anlışmıştı. Çift, Bodrum'da tatil yaparken yakalanmıştı. 

detail-photo-fancybox-3

Haber Merkezi