a

Çankaya Belediyesi’nden ‘Ayın Personeli’ uygulaması

Çankayalı emekçiler, geleneksel hale gelen “Ayın Personeli” uygulamasında teşekkür belgelerini Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen’in elinden aldılar. Törende ayrıca belediyeye uzun yıllar hizmet verip emekliye ayrılan sekiz personele de hizmet ve teşekkür plaketi takdim edildi. Çalışanları makamında ağırlayan Taşdelen, “Hepimiz taşın altına elimizi koyduk, fedakarca çalışıp güzel işlere birlikte imza atıyoruz. Emekleriniz için teşekkür ederim” dedi. Çankaya Belediyesinde, artık geleneksel hale gelen “Ayın Personeli” uygulaması, bu ay 8 personeli ve tüm kademelerdeki yöneticileri, Belediye Başkanı Alper Taşdelen’in makamında bir araya getirdi. Törende ayrıca, Çankaya Belediyesine uzun yıllar özveriyle hizmet edip emekliye ayrılmış 8 personele de hizmet ve teşekkür plaketi sunuldu.

Personelin motivasyonunu artırmak, çalışmalarını ödüllendirmek amacıyla başlatılan uygulamanın tüm çalışanları kapsadığını belirten Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, “Başkanından çalışanına hepimiz elimizi taşın altına koyup fedakarca çalışıp güzel işlere birlikte imza atıyoruz. Gurur duyulacak bir belediye yarattığınız için hepinize, emekleriniz için teşekkür ediyorum, başarılarınızın devamını diliyorum” diye konuştu. Çalışma yaşamları boyunca belediyeye ve halka hizmet veren emekli personele de özverili çalışmaları nedeniyle teşekkür eden Taşdelen, “Emekliliğin keyfini sağlıkla, mutlulukla ve sevdiklerinizle birlikte çıkarmanızı dilerim. Şahsım ve belediyemiz adına sizlere çalışma hayatınızda gösterdiğiniz özveri için tekrar teşekkür ediyorum” dedi.

ÇALIŞANLAR ÖDÜLLERİNİ ALPER TAŞDELEN’DEN ALDILAR

Ayın personeli ödülüne bu ay, Destek Hizmetleri Müdürlüğü’nden Mustafa Kasapoğlu, İmar ve Şehircilik Müdürlüğü’nden Tolga Turgut ve Yılmaz Gündüz, İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü’nden Sevilay Karahan, İşletme Müdürlüğü’nden Elif Çakır, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nden Halil Ünal, Teftiş Kurulu Müdürlüğü’nden Naime Ataç ve Temizlik İşleri Müdürlüğü’nden Seçil Karaca layık görüldü.

Çankaya Belediye Başkanı Taşdelen’in teşekkür belgelerini takdim etmek için personeli davet ettiği sırada yöneticiler de çalışanlarının ödül alma gerekçesini sunarak, her bir personelin yönetici, personel ve vatandaşlar tarafından da takdir edilmesinin önemli olduğuna vurgu yaptılar. Çankaya Belediyesinde uzun yıllar hizmet veren ve emekli olan Zabıta Müdürlüğü çalışanı Ali Pirhan, Fen İşleri Müdürlüğü çalışanı Erol Özçınar, Mali Hizmetler Müdürlüğü çalışanı Hasan Karadoğan, Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü çalışanı Hasan Yağız ve Temizlik İşleri Müdürlüğü çalışanları Zekeriya Doğan, Hüseyin Kara, Halil Dede ve Şenay Yalman da plaketlerini Çankaya Belediye Başkanı Taşdelen’den aldılar.

Selahattin BALCI

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

Burdurlular Derneği’nden Yenimahalle Belediyesi’ne ziyaret

HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.