Düzce Valisi Selçuk Aslan görevden alındı mı? Düzce Valisi Selçuk Aslan açıklamada bulundu mu? Düzce Valisi Selçuk Aslan görevden alındı mı? Düzce Valisi Selçuk Aslan açıklamada bulundu mu?

Esas Holding'in Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sabancı ve eşi Vuslat Doğan Sabancı, Yunanistan'da denizde kaza geçirdi. Leras Adası'nda zodyakla kayalıklara çarpan Ali Sabancı ve Vuslat Doğan Sabancı çifti kazada yaralandı.

ESAS HOLDİNG'DEN AÇIKLAMA GELDİ

Esas Holding'den deniz kazası geçiren Ali Sabancı ve Vuslat Doğan Sabancı'nın sağlık durumuna ilişkin açıklama geldi.

Yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi;

"Esas Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sabancı ve eşi Vuslat Doğan Sabancı, 24 Ağustos 2023 tarihinde tatilleri sırasında bir deniz kazası geçirmiştir. Tedavileri devam etmekte olup sağlık durumları takip edilmektedir. Gelişmelerle ilgili kamuoyuna bilgi verilecektir."

HAYATİ TEHLİKESİ YOK

Entübe edilen Ali Sabancı’nın durumunun ağır olduğu, eşinin ise hayati tehlikesinin olmadığı öğrenildi. Zodyak botun camlarının kırıldığı ve Vuslat Doğan Sabancı’nın yüzünün yara aldığı belirtildi. Hızla Bodrum’a getirilen Ali Sabancı’nın İstanbul’da özel bir hastaneye nakledildiği Vuslat Doğan Sabancı’nın da bugün yine aynı hastaneye nakledileceği öğrenildi.

Haber Merkezi