Geçtiğimiz hafta ilk bölümü ile Show TV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Aile dizisi reytinglerde üst sıralara yerleşti. Başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya'nın yer aldığı dizi kısa sürede milyonlarca insan tarafından izlendi. Dizinin yeni bölüm fragmanının yayınlanmasıyla izleyiciler yeni bölümü merak etmeye başladı. Peki dizinin yeni bölümünde neler olacak? İşte detaylar...

aile2-1

Aile dizisi yeni bölüm fragman yayınlandı mı?

Dizinin yeni bölümü 14 Mart Salı günü Show TV’de yayınlanacak. Yeni bölüm fragmanları ise yayınlandı. İzlemek için tıklayınız.

aile5-1

Yeni bölümde neler olacak?

Adım Farah canlı izle! Adım Farah 5. bölüm izle! Adım Farah son bölüm izle Adım Farah canlı izle! Adım Farah 5. bölüm izle! Adım Farah son bölüm izle

Devin ve Aslan hızlı bir ilişkiye başlarken aralarındaki sürtüşme durmuyor. Yeni kavgalarla ilişkileri sınanırken bir yandan da Alan'ın annesi Devin'e karşı oldukça tepkili. Devin ve Hülya arasındaki ipler gerilirken, Devin'in babası ile Aslan arasında gerilim yükselecek.

aile3-1

Aile dizisinin konusu ne?

Kıvanç Tatlıtuğ’un Aslan’a, Serenay Sarıkaya’nın da Devin karakterine hayat vereceği dizi, varlıklı bir aile olan Soykanlar’ın başına geçen Aslan’ın, kendisiyle aynı yerden yaralı psikolog Devin’le tanışmasıyla aile içinde değişen dengeleri, gelişen olayları ve ‘aile’ kavramının en tartışmalı yönlerini ele alacak.

aile1

Aile dizisi oyuncuları kimler?

Aile dizisinde Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya ikilisine Nejat İşler, Canan Ergüder, Ushan Çakır, Umutcan Ütebay, Yüsra Geyik, Ecem Simge Yurdatapan ile usta oyuncular Levent Ülgen, Emel Göksu ve Nur Sürer eşlik ediyor.

Haber Merkezi