Dün akşam ilk bölümüyle ekrana gelen Aile dizisi eğlenceli sahneleriyle sosyal medyanı gündemine oturdu. Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya'nın düğünde çiftetelli ve halay oyması izleyicilerden tam not aldı. İkilinin "Tavukları Pişirmişem" şarkısındaki performansı da alkış topladı. Bunların yanı sıra çiftin uyumu oldukça beğenildi ve reytinglerde üst sıralara yerleşti. 

aile6

Aile dizisi ilk bölümde neler oldu?

Kıvanç Tatlıtuğ ile Serenay Sarıkaya'nın uzun bir aradan sonra ekrana döndüğü Aile dizisi dün akşam ilk bölümüyle Show TV'de yayınlandı. Haftalardır merakla beklenen dizinin ilk bölümünde Sarıkaya ve Tatlıtuğ'un eğlenceli sahneleri gündem oldu. İkilinin uyumları beğenilirken dizinin konusu da dikkat çekti. 

Kadrosunda Kıvanç Tatlıtuğ, Serenay Sarıkaya, Nejat İşler, Canan Ergüder ve Emel Göksu gibi ünlü isimler bulunan Aile dizisi, dün akşam yayın hayatına start verdi. İlk bölümü ile ekrana gelen dizi sosyal medyada gündem oldu. Uzun süredir televizyon ekranlarında olmayan Serenay Sarıkaya, bu dizi ile ekrana dönüş yaptı.

Teoman'dan yeni parça: ‘Nevrozumun Zindanı’ Teoman'dan yeni parça: ‘Nevrozumun Zindanı’

aile5

Soykanlara 'aile' olduklarını hatırlatan tek yerdir sofra. O gün yine tüm ailenin toplanacağı bir sofra kurulurken, Aslan, amcasıyla ilgili 'karanlık' işlerinden birini daha çözmek için İzmir uçağındadır.

Psikolog Devin ve Aslan'ın yolları işte bu yolculukta kesişir. Devin de kız kardeşinin başını soktuğuyeni bir belayı halletmek üzere İzmir'e gitmektedir. Farklı dünyaların insanları oldukları çok açıktır. Ancak ortak 'yara'larını keşfetmeleri uzun sürmez. İki tarafında yaralı olduğu noktaları aileleridir. Birbirlerini yavaş yavaş keşfetmeye çalışan Devin ve Aslan'ı neler bekliyor ilerleyen bölümlerde göreceğiz.

aile3

Aile dizisi hangi günler yayınlanıyor?

Aile dizisi Salı günleri saat 20.00'de Show TV'de yayınlanıyor. Dizinin yönetmen koltuğunda Ahmet Katıksız oturuyor. Aile dizisinin özgün senaryosu ise Hakan Bonomo'ya ait. Dizi, aile kavramının en tartışmalı yönlerini ele alıyor.

Haber Merkezi