Geçtiğimiz haftalarda Show TV'ye yayın hayatına başlayan Aİle dizisi büyük bir ilgi ile izlenmeye devam ediyor. Başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya'nın bulunduğu dizi kısa süre içerisinde reytinglerde başarı elde etti.

a3

Aslan ve Devin'in aile ilişkileri içinde yaşadıkları aşkı konu alan dizide her bölüm beklenmedik olaylar yaşanıyor. Peki Aile yeni bölüm fragman yayınlandı mı? Yeni bölümde neler olacak? Aile yeni bölüm  fragman izle... Aile canlı izle...

AİLE CANLI İZLE

Aile dizisi her hafta salı akşamı saat 20.00'de Show TV ekranından izleyici karşısını çıkıyor. Diziyi canlı izlemek için tıklayınız.

a4

AİLE YENİ BÖLÜM FRAGMAN YAYINLANDI MI? AİLE 3. BÖLÜM FRAGMAN

Yeni bölüm fragman izleyicilere sunuldu.

Fragmanı izlemek için tıklayınız.

a2

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Aslan'a evlenme teklifi eden Devin oldukça mutludur. Hem Aslan'ın ona aşkını itiraf ertmesi hem de davranışları Devin de büyük etki yarattı. Aslan ise şaşkınlığı ile aşkına kaldığı yerden devam ediyor.

a1

Gelinim Mutfakta günün birincisi kim oldu? Çeyrek altını hangi gelin aldı? 29 Mayıs birincisi kim? Gelinim Mutfakta günün birincisi kim oldu? Çeyrek altını hangi gelin aldı? 29 Mayıs birincisi kim?

Yeni bölümde Aslan'ın annesi Devin'e soğuk davranmaya devam ederken, Devin, sinirlenerek Aslan'a evlenme teklifi ettiğini açıklar. Hülya ise bu duruma çok bozulur.

Haber Merkezi