01 Kasım 2018

Yıldırım : “Biz çalışacağız, kovancılar kazanacak”

Yıldırım : “Biz çalışacağız, kovancılar kazanacak”

İş insanı Rahim Yıldırım Elazığ Kovancılar ilçesinden AK Parti’den belediye başkan aday adayı oldu. Yerel seçimlere 5 ay kala partilerin aday adayı olacak isimler yavaş yavaş ortaya çıkıyor. Belediye başkanlığına aday adayı olacak isimler arasında Elazığ Kovancılar ilçesinin AK Parti aday adaylarından biri de Rahim Yıldırım oldu.

AK Parti ve çevresine büyük destekler sağlayan Yıldırım, Kovancılar’ın gelişmesi için elinden gelen her şeyi yapacağı sözünü verdi. 29 Mart yerel seçimlerine iddialı bir şekilde hazırlanan Yıldırım’a toplumun her kesiminden destek yağıyor. Hiç bir parti ayrımı yapmadan hizmet vereceğini belirten Yıldırım, belediyecilikte örnek alınacak işlere imza atacağının da sözünü verdi.

“SORUNLARI TESPİT EDİP PROJELENDİRDİK”

AK Parti Elazığ Kovancılar ilçesi aday adayı Rahim Yıldırım, imar konusunda çok ciddi çalışmalar yapacağını ifade etti. Kovancılar’ın nasıl bir şehir olması konusunda da pek çok çalışmalar hazırladığını söyleyen Yıldırm,” Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın dediği gibi, biz de Koğancılar halkı ile beraber yürüyeceğiz bu yollarda. Projelerimizi  bölge halkı ile beraber oluşturduk. Sorunlara beraber çözüm yolu aradık. Bu sorunları birer birer tespit edip projelendirdik” açıklamasında bulundu.

RAHİM YILDIRIM KİM?

Halkın isteği ile siyasete atılan ve bölgenin tanınmış iş adamlarından olan Rahim Yıldırım, yoksul ve yardıma muhtaç olan insanlarına yaptığı yardımlar ile tanınıyor. AK Parti Genel Merkezinin de desteklediği Yıldırım belediye başkanlığına aday adayı olduğunu açıkladı. Koğancıları tanınmış ailelerinden ve geniş bir aile kitlesine sahip olan Yıldırım’ın aday olması, bölgede düşen AK Parti’nin oylarını artıracağı gözlendi.

Rahim Yıldırım’ın aday adayı olması HDP’yi korkuttu. 7’den 70’e herkesle diyalog kuran Yıldırım Sosyal yönüyle de tanınan bir kişilik. Yıldırım’ın aday adayı olması Koğancılar’da sevinç yarattı. Koğancılar ile ilgili büyük projeleri olan,” Biz çalışacağız, Koğancılar kazanacak” sloganıyla yola çıkan Rahim Yıldırım’ın adaylığına kesin gözüyle bakılıyor. (Merve ŞEN)

Etiketler: / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ